Bestsellery 2020 w sfmeble.pl – poznaj najbardziej lubiane meble, lampy i akcesoria

Bestsellery 2020 w sfmeble.pl – poznaj najbardziej lubiane meble, lampy i akcesoria 1

Już za jakiś czas zapowiedzi modnych trendów wystroju wnętrz 2020, wcześniej jednak warto byłoby chyba podsumować ten powoli dobiegający końca rok. Jakie produkty ciesąsię największą popularnością pośród naszych klientów? Przygotowaliśmy dla Was zestawienie bestsellerów 2020 w sfmeble.pl – te meble, lampy oraz dodatki najlepiej obrazują Wasze tegoroczne sympatie i preferencje.

W tym roku chętnie sięgaliście po wzornictwo inspirowane designem charakterystycznym dla lat 50. i 60. Drewniane komody na nóżkach o okrągłym, zwężanym do dołu przekroju, jak również sofy i fotele o obłych kształtach – to zdecydowanie najczęściej wybierane przez Was meble do salonu. Sporym zainteresowaniem, niezmiennie, cieszą się również pluszowe tapicerki. Welur, welwet, aksamit – wyraźnie cenicie ich dyskretnie dekoracyjny charakter i piękny sposób w jaki współpracują ze znajdującym się we wnętrzu światłem.

Z prawdziwą przyjemnością zauważamy też, że coraz więcej osób dostrzega ogromny potencjał drzemiący w oświetleniu, a konkretniej – w zróżnicowanym oświetleniu. Już od dawna, do znudzenia niemalże powtarzamy, że jedna lampa wisząca to stanowczo za mało, aby można było mówić o funkcjonalnym oświetleniu. Lampy stołowe, podłogowe, kinkiety – dostępna na rynku oferta zachwyca różnorodnością, tym bardziej dobrze wiedzieć, że potraficie zrobić z niej odpowiedni użytek.


Bestsellery 2020 w sfmeble.pl – poznaj najbardziej lubiane meble, lampy i akcesoria 2
2
Zobacz kolejne 30 produktów Pokaż więcej 89 30 30 2

Właścicielem marki SfMeble® jest DESIGN AG Anna Guenther (adres prowadzenia działalności: Jurajskie Wzgórze 14, 32-087 Bibice, Polska ) wpisaną do Ewidencji Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Wójta Gminy Zielonki pod numerem 3920, NIP 6772309195, REGON 120798841.Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookies znajdziesz w naszej Polityce prywatności sklepu sfmeble.pl