Bezpieczeństwo zakupów


Aby zapewnić Państwu jak największą satysfakcję z przeprowadzonych zakupów, w swojej ofercie posiadamy tylko duże i wiarygodne marki. Dodatkowo na etapie wyboru produktów służymy Państwu swoim doświadczeniem i pomocą. Dokonując zakupów w naszym sklepie, zawsze macie Państwo możliwość skontaktowania się z nami i uzyskania wyczerpującej informacji na temat każdego z naszych produktów - dla Państwa wygody uruchomiliśmy specjalną Infolinię. Specjalizujemy się w kompleksowej realizacji zamówień w zakresie wyposażenia wnętrz , tak więc bez trudu radzimy sobie z przygotowywaniem ofert obejmujących pełen asortyment, a korzystając z naszego doświadczenia mają Państwo pewność, iż zestawienie będzie w 100% spełniało Państwa wymagania.

Bezpieczeństwo Przesyłek

Wszystkie dostarczane przez nas zamówienia, które dotyczą w większości produktów wrażliwych na uszkodzenia, wysyłane są z zachowaniem szczególnej troski i ostrożności. Wszystkie wysyłki kurierskie objęte są ubezpieczeniem, a każdy produkt jest przez nas odpowiednio zabezpieczony na czas transportu. Dostawy realizowane są poprzez firmy kurierskie - szczególnie wrażliwe sprzęty każdorazowo wysyłane są za pomocą przesyłek paletowych, dzięki czemu eliminujemy ryzyko uszkodzeń.

 

Właścicielem marki SfMeble® jest DESIGN AG Anna Guenther (adres prowadzenia działalności: Jurajskie Wzgórze 14, 32-087 Bibice, Polska ) wpisaną do Ewidencji Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Wójta Gminy Zielonki pod numerem 3920, NIP 6772309195, REGON 120798841.Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookies znajdziesz w naszej Polityce prywatności sklepu sfmeble.pl