Kariera w sfmeble.pl

Dlaczego sfmeble.pl?

Lubimy lubić swoją pracę. Jeżeli zatem jesteś marudą i pesymistą, dla którego szklanka zawsze jest w połowie pusta, a najmniejsze nawet wyzwanie jest największym złem, to raczej się nie dogadamy… Jeśli natomiast zawsze chciałeś pracować w pozytywnej atmosferze, z otwartymi na innych i ich pomysły ludźmi, to praca z nami ma duże szanse spełnić Twoje oczekiwania. Nie obiecujemy plaży ani drinków z palemką (na to przyjdzie pora w trakcie imprez firmowych lub wakacji, na które w pełni zasłużysz). Czasem bywa naprawdę trudno i pracowicie, ale nawet największa przeszkoda wymięka w obliczu naszej pomysłowości i zaangażowania, więc z autopsji jedno możemy Ci powiedzieć na pewno – wspólnymi siłami zawsze damy radę. Bo na co, jak na co, ale na naszą pomoc i uśmiech zawsze możesz liczyć. Jeśli jednak nadal nie jesteś przekonany, dlaczego to właśnie naszej firmie powinieneś zaoferować potencjał, który w Tobie drzemie, to może poniższy quiz okaże się bardziej zachęcający…

 1. Lubisz otaczać się pozytywnymi ludźmi, którzy motywują Cię do pracy nie krzykiem i wywieraną presją, a opartym na szacunku dialogiem oraz sporą dawką śmiechu i poczucia humoru?
 2. Nowe wyzwania nie przyprawiają Cię o palpitację serca, która wymagałaby sięgnięcia po coś znacznie mocniejszego niż herbatka z melisy?
 3. Uważasz, że praca to nie wolontariat, dlatego zasługuje na sensowne wynagrodzenie, a nie tylko satysfakcję i uścisk dłoni prezesa?
 4. Przerażają Cię sztywne godziny pracy, które nawet w od czasu do czasu zdarzającej się sytuacji awaryjnej nie pozwalają na wcześniejsze wyjście?
 5. Lubisz, gdy „pracownicze” kuchnie zaopatrzone są w porządny ekspres z nie mniej porządną kawą…?

Jeżeli na większość z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco, to zdecydowanie zapraszamy na pokład, a konkretnie do naszych biur zlokalizowanych w podkrakowskich Węgrzcach. Wygląda na to, że będzie nam po drodze…

Proces rekrutacji

Najważniejsi są ludzie. I nie chodzi wyłącznie o liczne grono zadowolonych Klientów, ale o zaangażowany i kreatywny zespół Współpracowników. Jesteśmy ambitni i lubimy wyzwania, dlatego rozwijamy się w szybkim tempie. Jakie to ma znaczenie dla Ciebie? Takie, że zaledwie kilka kroków dzieli Cię od pracy, która może spełnić Twoje oczekiwania, jeśli tylko jesteś otwarty na nowe doświadczenia i zależy Ci na własnym rozwoju, a w dodatku chciałbyś to osiągnąć w pozytywnie nastawionym środowisku. Jak dołączyć do naszego grona?

 • Śledź na bieżąco nasze aktualne oferty pracy, które zamieszczane są zarówno na naszej stronie internetowej, jak i w powszechnie znanych internetowych portalach rekrutacyjnych oraz uczelnianych biurach karier.
 • Prześlij do nas swoje CV oraz list motywacyjny na adres mailowy: kariera@sfmeble.pl. Możesz to zrobić nawet wtedy, jeśli aktualnie nie posiadamy nowych ofert pracy - skontaktujemy się z Tobą, gdy tylko nowa rekrutacja na adekwatne dla Twojego doświadczenia i umiejętności stanowisko zostanie rozpoczęta.
 • Po procesie selekcji otrzymanych dokumentów aplikacyjnych, wybrani kandydaci zapraszani są na rozmowę rekrutacyjną, która odbywa się w naszych biurach zlokalizowanych w podkrakowskich Węgrzcach, przy ulicy Warszawskiej 7. Uprzejmie informujemy, że na spotkania rekrutacyjne zapraszane są wyłącznie osoby, których doświadczenie lub umiejętności zgodne są ze sporządzonym przez nas profilem kandydata i zakresem jego przyszłych obowiązków.
 • Jeśli w trakcie rozmowy dałeś z siebie wszystko, to gratulujemy – właśnie dołączyłeś do naszego zespołu, który będziesz mógł poznać bliżej w trakcie szkolenia adaptacyjnego (zwanego również okresem próbnym), poprzedzającego ostateczne zatrudnienie.
 • Nie spocząłeś na laurach? Pokazałeś się z najlepszej strony? Własną pracą udowodniłeś, że wszystkie informacje zawarte w Twoim CV to sama prawda? Jeśli tak, to teraz już naprawdę jesteś zatrudniony i pełnoprawnie stałeś się jednym z nas.

Aktualne oferty pracy

Nie lubimy bezczynności, dlatego dużo się u nas dzieje. A tak to już bywa, że jak dzieje się dużo, to potrzebne są kolejne ręce i głowy, które sprawią, że wszystko będzie się toczyć w sposób sprawny i zgodny z założonym torem. I tutaj pojawia się propozycja właśnie dla Ciebie… Jeśli chciałbyś dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV i list motywacyjny na adres mailowy: kariera@sfmeble.pl lub złóż je osobiście w naszych biurach zlokalizowanych w podkrakowskich Wegrzcach, przy ulicy Warszawskiej 7. Pamiętaj, aby przesyłane dokumenty aplikacyjne zawierały klauzulę zezwalającą na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

Na możliwości rozwoju w jakich obszarach możesz u nas przede wszystkim liczyć?

 • marketing internetowy
 • grafika
 • sprzedaż i obsługa klienta zarówno online, jak i bezpośrednia
 • logistyka

Szczegółowe oferty pracy każdorazowo zamieszczane są na naszej stronie internetowej wraz z rozpoczęciem nowej rekrutacji.
Znajdziecie je również w powszechnie znanych internetowych portalach rekrutacyjnych oraz uczelnianych biurach karier.

Praktyki/Staż dla studentów

Wykształcenie wykształceniem, praktyczne umiejętności i kompetencje płynące z doświadczenia to jednak kluczowe atuty na obecnym rynku pracy. Jeżeli już teraz chcesz zacząć pracować na swój przyszły sukces, zgłoś się do nas w celu odbycia stażu bądź praktyk zawodowych. Jesteśmy otwarci zarówno w kontekście elastycznych godzin pracy, które będziesz mógł dostosować do uczelnianego grafiku zajęć, jak i ewentualnej pracy zdalnej. Obiecujemy – nie będzie to praktykowane przez wielu pracodawców stanowisko z rodzaju „przynieś, podaj, pozamiataj”, a obowiązki, które faktycznie pozwolą Ci na rozwój i zdobycie sensownego doświadczenia, które następnie będziesz mógł wykorzystać, gdzie tylko zechcesz. Może nawet u nas? Wielu z dotychczasowych Praktykantów zostało z nami na dłużej… Nie musimy chyba dodawać, że przyjazną atmosferę otrzymujesz w pakiecie? I pamiętaj – dla nas praca to praca, niezależnie od tego, czy skrywa się pod hasłem etatu, własnej działalności gospodarczej, umowy zlecenia, stażu czy praktyk, dlatego też zasługuje na wynagrodzenie. Ty również możesz na nie liczyć w trakcie odbywanego u nas stażu lub praktyk studenckich. Po prostu – szanujmy się.

Jeżeli chciałbyś z nami zdobywać pierwsze doświadczenia zawodowe lub poszerzać dotychczasowe, prześlij swoje CV oraz list motywacyjny na adres mailowy: kariera@sfmeble.pl.

Właścicielem marki SfMeble® jest DESIGN AG Anna Guenther (adres prowadzenia działalności: Jurajskie Wzgórze 14, 32-087 Bibice, Polska ) wpisaną do Ewidencji Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Wójta Gminy Zielonki pod numerem 3920, NIP 6772309195, REGON 120798841.Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookies znajdziesz w naszej Polityce prywatności sklepu sfmeble.pl