Rodzaje i koszty zamówień

Firmy kurierskie w całym kraju ze względów bezpieczeństwa rezygnują z realizowania przesyłek za pobraniem. W związku z tym zmuszeni jesteśmy do wyłączenia tej formy wysyłki w naszym sklepie do odwołania. Pozostałe formy płatności tj. BLIK, PayU oraz przelew tradycyjny pozostają bez zmian.

Zawsze możliwie najszybsza przesyłka

Produkty, które znajdują się już w naszych magazynach, wysyłane są w ciągu 24-48 godzin od złożenia zamówienia (w przypadku wyboru wysyłki za pobraniem) lub od momentu zaksięgowania płatności na naszym rachunku bankowym. Wysyłka produktów na specjalne zamówienie każdorazowo realizowana jest natychmiast po otrzymaniu dostawy od konkretnego producenta.

Zawsze odpowiednio zabezpieczone przesyłki

Niezależnie od formy opakowania fabrycznego, które może różnić się w przypadku indywidualnych producentów, każda przesyłka jest przez nas dodatkowo zabezpieczana, abyś mógł cieszyć się zamówionym produktem w idealnym stanie.

Zawsze powiadomienie o nadaniu przesyłki

Na każdym etapie realizacji złożonego przez Ciebie zamówienia możesz liczyć na kontakt telefoniczny ze strony naszych Konsultantów, którzy na bieżąco będą powiadamiać Cię o wszystkich postępach. Z odpowiednim wyprzedzeniem zostaniesz również poinformowany o planowanym terminie dostarczenia Ci zamówionych produktów (kontakt telefoniczny na ogół w dniu planowanego nadania przesyłki).

Zawsze monitorowane przesyłki

Po nadaniu przesyłki pod wskazany przez Ciebie adres, otrzymasz numer listu przewozowego lub numer nadawczy, na podstawie których na stronie internetowej odpowiedniej firmy kurierskiej będziesz mógł śledzić kolejne etapy realizacji dostawy.

Zawsze dodatkowe ubezpieczenie przesyłki

W trosce o bezpieczeństwo Twojego zamówienia, wszystkie wysyłane przez nas przesyłki są dodatkowo przez nas ubezpieczane, w celu zminimalizowania ryzyka ich uszkodzenia w trakcie dostawy.

Zawsze profesjonalne firmy spedycyjne

Dostawy realizowane są wyłącznie za pośrednictwem zaufanych i najlepszych na polskim rynku firm kurierskich, sprawdzonych w oparciu o wieloletnią współpracę.

Jakie są sposoby dostawy?

Wszystkie przesyłki wysyłane są za pośrednictwem firm kurierskich.

Jakie są koszty dostawy?

Koszty dostawy od 01.02.2018r
Łączna waga zamówienia Przesyłka kurierska z wniesieniem Przesyłka kurierska pobraniowa z wniesieniem (forma dostawy wstrzymana do odwołania przez Koronoawirusa)
od 0 do 19,90kg od 9,90 PLN 29,90 PLN
od 20kg do 29,90kg od 19,90 PLN

69,90 PLN

od 30kg do 39,90kg od 39,90 PLN

89,90 PLN

od 40kg od 49,90 PLN

109,90 PLN

Przesyłki gabarytowe mają zagwarantowane wniesienie przez dwie osoby niezależnie od piętra. Dodatkowo niezależnie od ilości produktów w zamówieniu, za przesyłkę płacisz tylko raz!

Poniżej prezentujemy aktualny cennik związanych z dostawą usług dodatkowych świadczonych przez firmę kurierską DTS Transport

 

Usługa Cena Szczegóły

Usługa wniesienia

0 zł

Gwarantowane wniesienie przez dwie osoby

Dostawa przesyłki w zawężonych godzinach

49,00 zł

Przedział godzinowy I - 8:00 - 12:00
Przedział godzinowy II - 12:00 - 16:00
Przedział godzinowy III - 16:00 - 20:00

Dowolnie wybrany dzień dostawy (dni robocze) 29,00 zł Dostosowany do indywidualnych potrzeb i możliwości czasowych

Jakie są warunki dostawy produktu

1. Telefoniczne uzgodnienie terminu dostawy dokonywane jest przez Dział Obsługi Klienta.

2. Dodatkowy termin dostawy: W przypadku zdarzeń losowych (np. choroby czy nagłego wyjazdu) istnieje możliwość uzgodnienia drugiego/alternatywnego terminu dostawy.

3. Koszt dostawy towarów na terenie całego kraju w godzinach 8.00-16.00 na podstawie tabeli z kosztami dostaw. Specjalne życzenia Klientów związane z innym terminem realizacji dostawy, dostawami w weekend oraz w godzinach wieczornych są możliwe za dodatkową opłatą. Szczegółowych informacji w tym temacie udziela Dział Obsługi Klienta. Koszt dostawy towarów na terenie całego kraju w godzinach 8.00-16.00 (firmą DHL) i 8-20 firmą DTS (w większych miastach).

4. W przypadku przesyłek o dużych gabarytach, które z uwagi na rozmiar i wagę oraz z przyczyn bezpieczeństwa wysyłane są na paletach lub półpaletach, jak np. komody, sofy, fotele, stoły, ławy, duże lustra itp., koszt przesyłki nie obejmuje wniesienia. Jeżeli jesteś zainteresowany usługą wniesienia towaru za dodatkową opłatą, prosimy o skontaktowanie się z nami w celu uzgodnienia szczegółów realizacji takiej usługi.

5. W przypadku dostawy z wniesieniem uprasza się Klientów o przygotowanie miejsca w pomieszczeniu na postawienie zakupionego towaru.

6. W przypadku trudności z dojazdem firmy spedycyjnej do posesji lub miejsca zamieszkania, należy podać taką informację w momencie ustalania warunków dostawy. Uchroni to naszych Klientów przed problemami z dostarczeniem towarów i ich osobistym odbiorem.

Właścicielem marki SfMeble® jest DESIGN AG Anna Guenther (adres prowadzenia działalności: Jurajskie Wzgórze 14, 32-087 Bibice, Polska ) wpisaną do Ewidencji Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Wójta Gminy Zielonki pod numerem 3920, NIP 6772309195, REGON 120798841.Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookies znajdziesz w naszej Polityce prywatności sklepu sfmeble.pl