strefa horeca

Sfmeble.pl to oszałamiająca różnorodnością oferta, w której znajduje się aż 50 tys. produktów pochodzących od 120 marek, zarówno polskich, jak i zagranicznych. To unikalny na polskim rynku wachlarz mebli, oświetlenia, akcesoriów oraz dekoracji, które z równym sukcesem radzą sobie we wnętrzach domowych, co i komercyjno-usługowych.

Hotele, apartamenty, restauracje, ośrodki i salony spa – specjalnie z myślą o sektorze HoReCa stworzyliśmy partnerski program współpracy.

Dołącz do grona współpracujących z nami firm i ciesz się dostępem do jedynej takiej oferty na rynku!

Dołącz do grona współpracujących z nami firm! Jak to zrobić?

Odkryj projekty zrealizowane z naszą pomocą

Sprawdź, jak oferowane przez nas meble, lampy oraz dodatki wystroju wnętrz prezentują się w aranżacjach z sektora HoReCa.

W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji
dotyczących nawiązania współpracy
skontaktuj się z nami drogą mailową: horeca@sfmeble.pl.

Właścicielem marki SfMeble® jest DESIGN AG Anna Guenther (adres prowadzenia działalności: Jurajskie Wzgórze 14, 32-087 Bibice, Polska ) wpisaną do Ewidencji Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Wójta Gminy Zielonki pod numerem 3920, NIP 6772309195, REGON 120798841.Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookies znajdziesz w naszej Polityce prywatności sklepu sfmeble.pl